• اخبار

نخستین دوره آموزشی خبرنویسی در شهرستان فیروزکوه برگزار شد.

نخستین دوره آموزشی خبرنویسی در شهرستان فیروزکوه برگزار شد.
نخستین دوره آموزشی خبرنویسی در شهرستان فیروزکوه به همت انجمن خبرنگاران شهرستان فیروزکوه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزکوه نخستین دوره آموزشی خبرنگاری به همت انجمن خبرنگاران شهرستان فیروزکوه و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

سپیده سیر رئیس انجمن خبرنگاران شهرستان فیروزکوه با بیان اینکه پس از تصویب نهایی اساسنامه انجمن خبرنگاران شهرستان فیروزکوه از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اعضاء انجمن ، برنامه‌های این انجمن به طور رسمی آغاز شده است، گفت:  در این دوره آموزشی که در دارالقرآن الکریم شهرستان فیروزکوه برگزار شد، خبرنگارانی از شهرستان‌های فیروزکوه، دماوند و پردیس حضور داشتندکه تدریس این دوره آموزشی تخصصی بر عهده مرتضی مزینانی‌صفابین، کارشناس ارشد رسانه و مدرس خبر بود و شرکت‌کنندگان در این دوره از آخرین مباحث تخصصی حوزه رسانه بهره‌مند شدند.

وی گفت: این دوره آموزشی به مدت دو روز برگزار شد و خبرنگارانی از شهرستان‌های پردیس و دماوند به عنوان میهمان در این دوره حضور یافتند.

رئیس انجمن خبرنگاران شهرستان فیروزکوه گفت: شرکت‌کنندگان از روند برگزاری این دوره ابراز رضایت کردند و خواستار تداوم برگزاری چنین دوره‌هایی در شهرستان فیروزکوه شدند.

سیر اضافه کرد: به شرکت‌کنندگان در این دوره آموزشی، گواهینامه تخصصی حضور در دوره‌ خبرنویسی مکتوب اعطا خواهد شد. 

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزکوه
۲ دی ۱۳۹۴ ۱۳:۳۹
  • اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500